Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Situatie Activ-Pasiv asociatie de proprietari
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Situatie Activ-Pasiv asociatie de proprietari

Buna ziua,
va rog sa-mi spuneti ce se intampla daca o Asociatie de Proprietari nu depune la Consiliul Local situatia soldurilor de Activ-Pasiv pana la 1 martie si cine trebuie sa o intocmeasca?
Multumesc.
Asociatia de proprietari risca sa fie amendata
Responsabilitatea intocmirii revine aceluia care intocmeste documentele contabile=administratorul sau contabilul
Nu risca nimic.
In cel mai rau caz o sa vi se atraga atentia sa depuneti aceasta situatie pe care evident nu se uita nimeni. :)