Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... comitetul executiv al asociatiei de proprietari
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

comitetul executiv al asociatiei de proprietari

Buna seara, presedintele ales al unei asociatii de proprietari a unui bloc, este membru in comitetul executiv sau este doar reprezentantul asociatiei si al comitetului executiv ? Adica, daca comitetul are 3-5-7 membrii, presedintele este unul din cei 3-5-7 membrii ai comitetului ? Multumesc
Cu tot respectul pt ce ne invatati pe aici, insa chiar nu stiu unele lucruri si de aceea si intreb, oricat de stupid ar parea. Multumesc oricum.
Adriantot, moderator