Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Cadastru si Intanbulare
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Cadastru si Intanbulare

am contactat un speciaist de cadastru in luna aprilie 2015 ,pentru cadastru si intanbulare si nu am primit raspuns ,ce sfaturi imi oferti ? sa-l dau in judecata ? sa-l reclam la ANCPI ?mentionez ca a solicitat si primit pentru serviciile pe care a promis ca le executa suma de bani ceruta,multumesc
Buna ziua,
Daca acea persoana nu va raspunde si nu va da inscrisuri doveditoare va puteti adresa instantei civile, penale (art. 244 C.P), reclamatie la ANCPI.