Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Declaratie ITL 002
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Declaratie ITL 002

Mai trebuie sa depun pana pe data de 31 martie, declaratie la ANAF daca in apartamentul in care locuiesc am sediul social pt.SRL dar nu desfasor activitate?
Da.
citiți acest articol:
www.avocatnet.ro/content/art...
Insotita de facturi la utilitati in copie precum si de o declaratie pe propria raspundere ca nu ati dedus cheltuieli cu utilitati pe firma in anul precedent .
nu am facturi la utilitati pe firma. Si daca nu depun nici o declaratie, ce se intampla?