Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Impozite pentru teren si cladire
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Impozite pentru teren si cladire

Buna ziua,
Ce putem face daca directia de impozite ne solicita o plata pe 5 ani in urma pentru impozitul pe teren si cladire ?
Multumesc
Andra Popovici
Verificati daca pretentia este intemeiata si daca nu a fost achitat impozitul desfasurati demersuri pentru plata acestuia.pentru a indeparta eventualitatea executarii silite