Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Radiere PFA, pot sa scot banii din contul PFA ?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Radiere PFA, pot sa scot banii din contul PFA ?

Am inchis (radiat) PFA. In contul de la banca al PFA mai am niste bani. Pot sa-i scot? (va intreb pentru ca pe ordinul de incasare numerar la trebuie sa pun stampila, si de asemenea la banca mi se cere codul fiscal pe care l-am predat)
Daca au fost platite absolut toate taxele si impozitele si acesti bani au ramas ca plus atunci nu vad de ce sa nu puteti sa ii scoateti. Dati vechiul cod fiscal !