Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... spor castigat in instanta
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

spor castigat in instanta

In urma cu aprox 2 saptamani , am obtinut in instanta, prin hotarare defintiva plata retroactiva a unui spor de specialitate
As dori sa stiu in cat timp angajatorul este obligat sa puna in executare hotararea judecatoreasca si modalitatea de plata a sumelor retroactive
In cazul in care angajatorul refuza punerea in executare , ce demers legal trebuie facut in continuare?
Multumesc
Multumesc mult pt promtitudine si amabilitate