Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Infiintare SRL-D
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Infiintare SRL-D

Buna ziua,
In cazul in care am fost asociat la o societate comerciala ,societate care in 2014 s-a dizolvat prin lichidare(radiere).
Mai pot sa deschid un SRL-D?
Multumesc anticipat.
O zi buna
Una din conditiile pentru infiintare SRL-D este ca asociatul / asociatii sa nu mai fi detinut aceasta calitate in trecut.