Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... CONTRACT DE BARTTER
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

CONTRACT DE BARTTER

Buna ziua, incerc sa realizez un contract de bartter intre doua societati cu acelasi profil medical, numai ca una presteaza servicii medicale si cealalta presteaza servicii de expunere materiale promotionale.
Cum se realizeaza , se afla in parametrii normali aceste doua tipuri de actiun care se vor convoca sau #-o ....

Ar fi un mare ajutor daca ati putea sa ma ajutati :)). Multumesc
~ Conținut șters la cerere ~