Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Restituire contravaloare produs achizitionat.
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Restituire contravaloare produs achizitionat.

Buna ziua. In ce conditii as putea primi contravaloarea unui produs achizitionat de la un magazin tinand cont ca acel produs l-am primit cadou si nu imi place dar nici nu as vrea sa-l schimb cu alt produs.Nu stiu exact care este legislatitia in vigoare privind dreptul consumatorului.Va multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~