Forum Bani şi Afaceri ... Tedinţe imobiliare Casa divizata in 2 apartamente
Discuție deschisă în Tedinţe imobiliare

Casa divizata in 2 apartamente

Vreau sa cumpar o casa care este divizata in doua apartamente cu CF,as vrea sa stiu daca se poate face din nou o casa,adica un interg cu un singur CF.Multumesc!
Daca veti cumpara ambele apartamente si veti face alipire, sigur ca se poate...apoi veti obtine un singur CF. initial a fost o singura casa? sau a fost duplex din autorizatie?