Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării Bani imprumut de la banca
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

Bani imprumut de la banca

Salut.

Daca faci un imprumut la una din bancile astea online, Zaplo, AllegroCredit, etc, si nu le mai innapoiez banii, ce se poate intampla inafara de intrarea in biroul de credit?

Vă pot executa silit bunurile pe care le dețineți.
Atata timp cat nu are nici-un bun asupra mea, si nu am nici servici, adica absolut nimic, ce poate face?
Pot demara procedura de executare silită și vă pot urmări toate bunurile pe care le veți avea de-a lungul vieții.