Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... ordonanta presedintiala suplinirea consimtamatului ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

ordonanta presedintiala suplinirea consimtamatului tatalui

Buna ziua. Am o intrebare la dumneavoastra.daca mi-a fost admisa cererea de ordonanta presedentiala pt suplinirea consimtamantului tatalui pt a putea iesi din tara cu doua minore,acea hotarare trebuie legalizata pt efectuarea pasapoartelor minorelor??? Va multumesc
Da.