avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 409 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Reges nu functioneaza
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Reges nu functioneaza

Buna ziua, portatul reges nu functioneza si vin cu intrebarea cum transmitem revisalul azi cu toate medificarile aparure?
Va multumesc,
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 12:29, 9 Mai 2016
Nu se poate transmite REVISAL-ul, daca portalul nu functioneaza.

Faceti un print screen la mesajul care vi-l da, pentru a avea dovada ca nu functioneaza.

Portalul a inceput sa nu mai functioneze din jurul orei 12.30 .
Ultima modificare: Luni, 4 Aprilie 2016
Cornel Vasile, Consilier juridic
care varianta este valabila 6.0.4. sau 6.0.5, care este diferenta intre cele doua versiuni?
Varianta actuala este REVISAL 6.0.5.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Revisal 6.0.6 - ultima versiune a registrului Cornel  Vasile Cornel Vasile Începând cu data de 25 noiembrie 2016, Inspecţia Muncii pune la dispoziţia angajatorilor o versiune actualizată a aplicației Revisal pentru transmiterea ... (vezi toată discuția)
Probleme revisal Daliborka Daliborka Buna ziua in urma reinstalarii revisalului 6.0.4 am intampinat probleme , cand am dat clik \"generare registru\" mi-a aparut eroarea:\"exportul nu poate fi ... (vezi toată discuția)
Revisal 6.0.4. - o noua versiune a registrului Cornel  Vasile Cornel Vasile Inspectia Muncii a pus la dispozitie[b] Revisal 6.0.4 - noua versiune a registrului[/b] http://www.inspectiamuncii.ro/reges Varianta este pentru ... (vezi toată discuția)