Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Reges nu functioneaza
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Reges nu functioneaza

Buna ziua, portatul reges nu functioneza si vin cu intrebarea cum transmitem revisalul azi cu toate medificarile aparure?
Va multumesc,
Nu se poate transmite REVISAL-ul, daca portalul nu functioneaza.

Faceti un print screen la mesajul care vi-l da, pentru a avea dovada ca nu functioneaza.

Portalul a inceput sa nu mai functioneze din jurul orei 12.30 .
Cornel Vasile, Consilier juridic
care varianta este valabila 6.0.4. sau 6.0.5, care este diferenta intre cele doua versiuni?
Varianta actuala este REVISAL 6.0.5.