Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Modificare Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Modificare Revisal

In situatia in care am uitat sa fac modificarea salariului in Revisal, o pot face acum? Modificarea salariului a avut loc in luna februarie. Cat este amenda ?
Multumesc!
O puteti face acum acea modificare.

Amenda este de la 5.000 lei la 8.000 lei.