Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... PFA: Contract cu clientul din USA?
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

PFA: Contract cu clientul din USA?

Buna ziua,

Daca am PFA si vreau sa lucrez (dezvoltarea de software) pentru o firma din USA trebuie sa fac un contract cu aceea firma ? Daca da, acel contract trebuie iregistrat undeva?

Multumesc
Nu se inregistreaza.