Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Casa cu o camera si terasa- autorizatie de constructie?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Casa cu o camera si terasa- autorizatie de constructie?

pentru a construi o casa alcatuita dintr-o camera si terasa langa,am nevoie de proiect sau doar autorizatie de constructie? este vorba de o localitate rurala,intr-o gradina.
Daca e constructie definitiva, da.