Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... proba cu poze
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

proba cu poze

In cazul unei plangeri contraventionale imi pot intemeia probatiunea inclusiv cu poze?
Puteti sa depuneti pozele respective care se vor corobora cu celelalte probe administrate.Conteaza si ce anume aspect doreaza sa dovediti.Succes.
multumesc frumos