avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 684 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... proba cu poze
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

proba cu poze

In cazul unei plangeri contraventionale imi pot intemeia probatiunea inclusiv cu poze?
Cel mai recent răspuns: alexa_25 , utilizator 12:34, 23 Aprilie 2016
Puteti sa depuneti pozele respective care se vor corobora cu celelalte probe administrate.Conteaza si ce anume aspect doreaza sa dovediti.Succes.
multumesc frumos

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Plangere contraventionala: cum pot aduce dovezi in instanta? stelutaanuti stelutaanuti Buna ziua, Am primit o amenda pentru neacordare de prioritate pietoni. Pe procesul verbal am scris ca nu sunt de acord cu cele mentionate ( pietonul ... (vezi toată discuția)
Ce inseamna asta? am pierdut procesul sau nu ? IdaTuning IdaTuning asta scrie pe internet despre cazul meu >>>>>>>>>>avand nevoie de timp pentru deliberare - amanat pronunţarea la data de 26.11.2009 Respinge ca neîntemeiată ... (vezi toată discuția)
Probe dosar Erin22 Erin22 Buna ziua. Stie cineva daca pozele de exemplu de pe retelele sociale se pot admite ca proba la un dosar de custodie exclusiva? Inteleg ca trebuie demonstrat ... (vezi toată discuția)