Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... saptamanal
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

saptamanal

as dori sa scot un saptamnal cu sport, muzica, jocuri,etc. trebuie sa am firma? cine imi poate da mai multe detalii?
In cazul in care activitatea desfasurata de Dvs. este generatoare de venituri, va trebui sa detineti cel putin calitatea de persoana autorizata.
In plus, va trebui sa obtineti si autorizatia de functionare de la Primarie pentru desfasurarea de asemenea activitati .
multumesc pt raspuns; mi se pare cam usor daca e doar atat, sau e mult de umblat dupa cele 2 autorizatii?