Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... incadrare pensie invaliditate
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

incadrare pensie invaliditate

buna seara sotul meu este cardiac diagnosticele sant insuficienta cardiaca diastolica anghina pectorala de efort stabila ccs2 hipertensiune arteriala esentiala gr 2 risc aditional foarte analt bloc de ramura dreapta hiperlipemie sindrom metabolic hipo hdl colesterolemie si operat de otomastoidita colestomatoasa cu hipoacuzie bilaterala protezat bilateral are drept la pensie de boala si ce grad? are 55 de ani si 32 ani vechime an munca ?
Pe acest forum nu se fac incadrari in grade de invaliditate.
Detalii gasiti aici:
[ link extern ]