Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Contestatie fara raspuns. Termen de adresare la ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Contestatie fara raspuns. Termen de adresare la instanta de contencios administrativ

daca o institutie publica nu afiseaza solutionarea contestatiilor sau nu ofera in scris raspuns la aceasta, asa cum s-a specificat in contestatie, care reprezinta si o plangere prealabila in cazul meu, CARE AR FI URMATORII PASI SA MA ADRESEZ INSTANTEI DE CONTENCIOS ADMINISTRATIV?
Postul scos la concurs a fost de funcționar public sau de personal contractual?