Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... REVISAL
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

REVISAL

Puteti sa-mi spuneti daca se poate genera un Raport REVISAL,pentru o anumita data?Sau daca exista o posibilitate de a cere din REGES un astfel de raport cu salariatii si salariile lor la 31.12.2015 spre exemplu?
Nu se poate obtine asa ceva din REVISAL: