Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract de munca reactivare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract de munca reactivare

Buna ziua! Avem o angajata care a fost in indemnizatie crestere copil pana la varsta de 2 ani, pe data de 21, mai precis sambata trebuie sa reactivez contractul de munca, insa am o problema calculatorul s-a stricat, nu mai am revisalul unde am operat in trecut, ce este de facut in acest caz ? Sunt un pfa micut, angajata nu mai doreste sa lucreze, dupa reactivare, ii voi inceta contractul de munca, dar nu stiu cum sa procedez.
Si mai am inca o nelamurire: pot reactiva contractul sambata?
Va multumesc anticipat!
Il puteti reactiva c.i.m. sambata .

Daca ati pierdut baza de date aveti doua psoibilitati :
- fie solicitati ITM-ului recuperarea bazei de date

- fie reintroduceti datele dvs, dupa instalarea din nou a programului.
Va multumesc pentru raspuns! Am vazut ca s-a reactualizat Revisalul, nu este nicio problema daca rescriu datele in versiunea noua a revisalului...Si incetarea contractului de munca o pot face in aceeasi zi?
Nu este nicio problema , daca rescrieti datele in versiunea 6.0.5 a REVISAL-ului.

Insa mare atentie la datele pe care le introduceti.