Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... impozit
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

impozit

Daca stau in casa parintilor mei de 26 ani,am vreun drept asupra casei???
Dupa decesul parintilor, ii mosteniti. Pana atunci, nu aveti niciun drept asupra casei.