Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie

Am 64 de ani,si am numai 34 de ani contributie,la casa de pensii.Sunt fara loc de munca.V-as intreba daca este vreo posibilitate,sa primesc,ceva pensie (ajutor) orice,pana ajung la varsta oficiala,de pensionare ? Multumesc ptr raspuns anticipat !
Intrati pe:

[ link extern ]

si ce scrie acolo este valabil pentru toate primariile din tara.