avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 597 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Infiintare PFA !
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Infiintare PFA !

Salut , vreau sa deschid un pfa pentru a vinde in parcuri , clatite , popcorn , vata de zahar si bauturi racoritoare .
1. De ce coduri caen am nevoie ?
2. Dupa ce voi obtine acest pfa si avizul de la primarie , ce trebuie sa fac mai departe si de ce avize mai am nevoie ?

Alte discuții în legătură

Problema cod caen pfa mentala1 mentala1 Buna ziua , vreau sa-mi deschid un pfa pentru a vinde popcorn , clatite , vata de zahar si bauturi racoritoare in parc ! De ce coduri caen am nevoie ? (vezi toată discuția)
Incadrare cod caen laborator sau cafenea? MituMarius07 MituMarius07 Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu urmatoarea speta: Doresc sa deschid o cafenea unei voi vinde produse de patiserie/cofetarie servirii unei cefele. ... (vezi toată discuția)
Am nevoie de ajutor breman breman As avea nevoie de ajutor. Vreau sa-mi fac o mica afacere cu clatite, gogosi si bauturi racoritoare. Acestea as dori sa le comercializez in cadrul ... (vezi toată discuția)