Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Plan de paza la fosta firma
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Plan de paza la fosta firma

Buna seara !
Va rog sa ma ajutati, in legatura cu urmatoarea problema : firma noastra de paza a prestat servicii la o firma beneficiara o perioada; am avut planul de paza aprobat. Apoi , acum doi ani, contractul a incetat. Acum revenim la contract. Intrebarea mea este : trebuie intocmit un nou plan de paza sau se poate face un act aditional, daca conditiile si contractul sunt aceleasi, nu sunt nici un fel de schimbari.
Va multumesc !
Chiar daca a incetat contractul vechi, cel nou poate face trimitere la acela, inclusiv la planul de paza.
Da, trebuie intocmit un nou plan de paza.
Multumesc !