Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... SRL + Pensie Alimentara
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

SRL + Pensie Alimentara

Buna ziua! Am 24 de ani si primesc o pensie alimentara de la tatal meu. Doresc sa imi deschid un SRL curand si nu stiu daca acest lucru imi anuleaza dreptul la pensie alimentara. Ma puteti ajuta? Multumesc!

P.S: Mentionez ca sunt student.
andrei_n, utilizator
Daca va aduce venituri, nu mai sunteti in drept sa primiti pensie.