Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Act de mostenire
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Act de mostenire

Buna ziua, eu am un act de mostenire pe apartamentul parintilor pe numele de domnisoara! Dupa casatorie trebuie sa imi schimb actul de mostenitor daca iau numele sotului?
nu