Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... decizie suspendare contract pe perioada cercetarii ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

decizie suspendare contract pe perioada cercetarii disciplinare

Buna ziua, ma puteti ajuta va rog cu un model de decizie de suspendare a contractului pe perioada cercetarii disciplinare ? Multumesc frumos, Dana
Data de inceput a suspendarii poate sa fie si data constituirii comisiei de disciplina.