avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1875 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... decizie suspendare contract pe perioada cercetarii ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

decizie suspendare contract pe perioada cercetarii disciplinare

Buna ziua, ma puteti ajuta va rog cu un model de decizie de suspendare a contractului pe perioada cercetarii disciplinare ? Multumesc frumos, Dana
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:39, 8 Octombrie 2014
Data de inceput a suspendarii poate sa fie si data constituirii comisiei de disciplina.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concediere Daniela2172 Daniela2172 Buna ziua As avea si eu o rugaminte. De cateva luni bune nu mai am acces la noile reglementari la legi si m-ar interesa in mod direct tot ce este legal in ... (vezi toată discuția)
Desfacerea disciplinara a cim sanducatanas sanducatanas Ma poate ajuta cineva cu un model de decizie pentru desfacerea disciplinara a contractului individual de munca?Multumesc. (vezi toată discuția)
Absente nemotivate RuxandraLarisa RuxandraLarisa Va rog sa ma lamuriti in ceea ce priveste absentele nemotivate. Este obligatorie suspendarea contractului de munca in revisal?am intalnit diverse pareri si nu ... (vezi toată discuția)