Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... arhiva trust constructii montaj bucuresti
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

arhiva trust constructii montaj bucuresti

Buna ziua ! Unde pot gasii arhiva firmei Trust constructii montaj bucuresti?Socrul meu a lucrat acolo intre anii 1979_1983 si are nevoie de o adeverinta sa poata iesii la pensie...nu gasesc niciunde nici arhiva firmei sau macar firme care a preluat arhivele acesteia...va rog mult daca ma poate ajuta cineva...va multumesc din suflet:((
Unde se gaseste arhiva Baza de Aprovizionare Cantine Bucuresti din cadrul CAGCCF-MTTc
Incercati la :
- Direcţia Municipiului Bucureşti a Arhivelor Naţionale
sau
- contactați Ministerul Transporturilor
[ link extern ]
Dar arhiva de la fosta ICM-4-Buc? vă mulțumesc.

Patrascu Iosif a scris:

Unde se gaseste arhiva Baza de Aprovizionare Cantine Bucuresti din cadrul CAGCCF-MTTc

Vedeti acest link , unde ati primi deja raspuns
www.avocatnet.ro/forum/discu...
unde este arhiva TCM 2 Bucuresti pt anul 1975