avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1779 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... arhiva trust constructii montaj bucuresti
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

arhiva trust constructii montaj bucuresti

Buna ziua ! Unde pot gasii arhiva firmei Trust constructii montaj bucuresti?Socrul meu a lucrat acolo intre anii 1979_1983 si are nevoie de o adeverinta sa poata iesii la pensie...nu gasesc niciunde nici arhiva firmei sau macar firme care a preluat arhivele acesteia...va rog mult daca ma poate ajuta cineva...va multumesc din suflet:((
Cel mai recent răspuns: gigidumbrava , utilizator 20:27, 10 Noiembrie 2023
Unde se gaseste arhiva Baza de Aprovizionare Cantine Bucuresti din cadrul CAGCCF-MTTc
Incercati la :
- Direcţia Municipiului Bucureşti a Arhivelor Naţionale
sau
- contactați Ministerul Transporturilor
[ link extern ]
Dar arhiva de la fosta ICM-4-Buc? vă mulțumesc.


Patrascu Iosif a scris:

Unde se gaseste arhiva Baza de Aprovizionare Cantine Bucuresti din cadrul CAGCCF-MTTc

Vedeti acest link , unde ati primi deja raspuns
www.avocatnet.ro/forum/discu...
unde este arhiva TCM 2 Bucuresti pt anul 1975

Alte discuții în legătură

Buna ziua! revin cu o intrebare. in perioada septembrie 1987-decembrie ... rebecca1708 rebecca1708 Buna ziua! Revin cu o intrebare. In perioada septembrie 1987-decembrie 1989, am lucrat in cadrul antreprizei de constructii ACM 1, situata pe bdul. 1 Mai ... (vezi toată discuția)
Arhive carti de munca cirnu72 cirnu72 Buna ziua,locatia arhivei IMEB de unde pot scoate o adeverinta cu grupa de munca ? (vezi toată discuția)
Unde pot gasi arhiva??!! AFANFANA AFANFANA In ani 1971-1986 am lucrat cu contract de munca la unitate apartinand de Ministerul Constructiilor Industriale si anume Trustul de Constructii Industriale si ... (vezi toată discuția)