Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... studii superioare?
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

studii superioare?

Buna ziua,as dorii sa stiu daca se considera studii superioare pt o persoana care sustine examenul de licenta pentru facultatea de drept 4 ani curs zi. in luna iulie 2016?
Pana in licenta NU , dupa licenta ( daca obtineti licenta ) DA.
ContSters396455, utilizator