Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Respinsa la politie din cauza unei amende ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Respinsa la politie din cauza unei amende administrative

Buna ziua,

As dori si eu sa stiu daca pot sa dau in judecata politia deoarece nu m-au incadrat ca m-au gasit cu o amenda administrativa. Am sanse de castig?
Pentru ce fapta a fost aplicata amenda administrativa ?
fals in scrisuri sub semnatura privata si fals intelectual, dar mi s-a dat neinceperea urmaririi penale cu amenda administrativa de 200 lei.