Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Succesiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Succesiune

Buna ziua,succesiunea se face si in cazul in care persoana decedata nu are nici un bun?Multumesc frumos.
Daca nu sunt bunuri(mobile/imobile),conturi bancare de mostenit nu aveti de ce dezbate succesiunea.