Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... timbru de mediu
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

timbru de mediu

Daca timbrul de mediu a fost declarat partial ilegal de CJUE,mai este nevoie sa-l platim la inmatricularea in Romania a unei masini adusa din UE?
VA ROG DATI-MI UN RASPUNS!