Forum Discuţii juridice Executare silită Cesiune contract credit catre Eos Ksi
Discuție deschisă în Executare silită

Cesiune contract credit catre Eos Ksi

Buna ziua,

Contractele de credit cesionate de catre banca catre firmele de recuperare (in speta Eos Ksi) pot fi dupa un anumit timp preluate de catre banca (cedate inapoi bancii). Aceste firme pot executa silit bunuriile titularului creditului?

Va multumesc.
Sper să vă fie de folos materialul de aici:
www.avocatnet.ro/content/for...
Daniela Gratiela, Alte profesii