Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CO profesor
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CO profesor

Buna,
Am fost angajata pt 4 luni ca profesor cu norma intreaga.(sunt angajata si altundeva). Am dreptul la CO platit pt perioada respectiva?
Da, aveti dreptul la compensarea in bani a zilelor de CO neefectuat.