Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Numar dosar
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Numar dosar

Caut pe portalul unei curti de apel un numar de dosar din anul 2015 si nu il gasesc pe portalul acelei curti de apel. Stiu ca este un dosar judecat, solutionat dar pe portalul instantei de judecata nu apare. Numarul dosarului este 627/54/2015, Curtea de Apel Craiova. Cum pot sa ma informez de acest dosar daca el nu apare pe portalul instantei si de ce nu apare? Va multumesc!
Incercati sa cautati folosind alt criteriu de cautare (dupa parti) sau poate nu cautati unde trebuie, judecatorie, tribunal.
Daca sunteti parte in cauza,puteti sa solicitati detalii direct la arhiva instantei
ynocentta, utilizator
Verificati daca este corect nr.dosar,cautati dupa numele partilor sau obiectul cauzei.