Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Vacanta Turcia, renuntare
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Vacanta Turcia, renuntare

eu si familia mea avem o vacanta platita in Turcia din luna ianuarie 2016,avand in vedere situatia din Turcia,am vrea sa renuntam si nu stim cum se procedeaza(neavand asigurare storno)
Buna ziua,

studiati clauzele contractului semnat cu operatorul sau agentia si vedeti ce prevede in cazul situatiilor conflictuale ivite in tara de destinatie!

Numai bine!
Nu cred ca veți reuși.
Depinde și de zona.

Dacă era război se putea.
deary, utilizator