Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... constituire si infiintare asociatii de proprietari
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

constituire si infiintare asociatii de proprietari

care este diferenta dintre constituirea si infiintarea Asociatiei de proprietari si in ce consta fiecare ?
Acelasi lucru.
Se foloseste termenul de infiintare, asa cum este in Legea 230/2007 de infiintare, organizare si functionare a asociatiilor de proprietari.