Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Marire salariala
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Marire salariala

Buna ziua,sunt angajat pe functia de maseur in compartimentul Specialitate medicala la un Camin pentru Persoane Varstnice,as dori sa stiu daca de la 1 August pot beneficia si eu de majorare salariala.va multumesc.
Personalul auxiliar unde se regaseste si maseurul,incadrat in "Unitatile de asistenta sociala/serviciile sociale" ,nu se regasesc intre cei ce vor beneficia de mariri incepand cu 1 august.