avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 835 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită Notificare executor
Discuție deschisă în Executare silită

Notificare executor

buna ziua ,zilele trecute am primit o notificare de la un executor ca trebuie sa platesc catre o firma de paza o suma de bani plus penalitatile , daca stau cu parinti pot fi executat , pe mine nu am nici un bun
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:30, 4 August 2016
Daca nu aveti bunuri in proprietatea dvs si nici nu realizati venituri , atunci nu aveti cum sa fiti executat.
Ultima modificare: Joi, 4 August 2016
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Executare silita- somatie din partea firmei de recuperari creante cristian15coman cristian15coman Buna ziua!Va rog mult sa nu ocoliti acest mesaj.Am primit de la eos -ksi o notificare prin care in termen de 5 zile sa achit suma de 8271,97 pe care eu nu o ... (vezi toată discuția)
Procedura executare silita - titlu executoriu popescu_escu popescu_escu In urma unei sentinte definitive, impreuna cu o alta persoana avem de achitat catre o societate comerciala suma de 35.000 de lei fiecare. Acum 3 zile am ... (vezi toată discuția)
Executor judecatoresc Capatana Ionut Capatana Ionut Buna ziua am si eu o problema:m-am trezit zilele trecute la usa cu o somatie din partea unui cabinet de executor judecatoresc cu o somatie de executare silita ... (vezi toată discuția)