Forum Discuţii juridice Executare silită Notificare executor
Discuție deschisă în Executare silită

Notificare executor

buna ziua ,zilele trecute am primit o notificare de la un executor ca trebuie sa platesc catre o firma de paza o suma de bani plus penalitatile , daca stau cu parinti pot fi executat , pe mine nu am nici un bun
Daca nu aveti bunuri in proprietatea dvs si nici nu realizati venituri , atunci nu aveti cum sa fiti executat.
Cornel Vasile, Consilier juridic