Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Dezbatere succesiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Dezbatere succesiune

Cum as putea deschide procesul de succesiune la notariat sora mea fiind de negasit? Pot deschide procesul fara ea si cum?
Multumesc.
Ce acte trebuie pentru a primi certificatul de mostenitor, mostenitorii de drept fiind decedati adica bunicii mei,tatal meu si unchiul meu,fratele tatalui meu?
Multumesc astept raspunsul dvs.

Editat de moderator simonette12- motiv conexare topic dublat.
MARTA SIMONA PETRE, Avocat
~ Conținut șters la cerere ~
problema este urmatoarea: nu stiu adresa, nu am nr de tel, nu am nici-o adresa de email, facebook.nu am mai vb cu ea din luna februarie.atunci a fost ultima discutie cu ea pe facebook care intre timp si-a schimbat adresa.eu stiu doar adresa din buletin care si l-a schimbat intre timp.ii pot face citatie doar la adresa din buletin care o stiam.nu se va prezenta.ce se intampla in cazul asta?multumesc
vb de sora mea
imi raspundeti si mie la ce v-am intrebat?
~ Conținut șters la cerere ~