Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Cat timp poate sta un telefon in service din perioada ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Cat timp poate sta un telefon in service din perioada care a trecut de la cumparare

Am un telefon care de 4 ori a fost reparat, care e numarul maxim de zile adunate in care poate sa stea in service, avand in vedere ca l-am achizitionat in decembrie 2015?
sesizați Autoritatea Nationala pentru Protectia Consumatorilor: [ link extern ] /