avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 157 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

executare silita

buna ziua....in anul 2007 am luat un credit de la BCR intre timp nu am mai platit ratele si am plecat si din tara....in 2015 ianuarie m-am intors in tara si m-am angajat aici si am primit la angajator o potrire pe salariu cu o executare silita din anul 2015 de la SECAPITAL SRL cu sediul ales la kruk romania srl pt plata debitului si executarii silite....
totusi cum este posibilca dupa 9 ani sa ma execute silit......
vreau sa stiu ce se mai poate face
va multumesc
Cel mai recent răspuns: manuel_moss , utilizator 17:26, 6 Septembrie 2016
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Executare silita cesiune doareu199 doareu199 Buna ziua. am avut un contract de credit de nevoi personale incheiat in 2007 la BCR pe care l-am achitat partial pana prin 2012. in 2014 BCR a cesionat ... (vezi toată discuția)
Contestație la executare silită obama obama Bună ziua,am făcut contestație la executare silită la un credit făcut în 2006 din care am achitat până în 2009 rate către banca după care nu am mai ... (vezi toată discuția)
Executare silita - contestatie avand la baza prescriptia? mihail2012 mihail2012 In data de 05.03.2008 am incheiat un contract de credit bancar cu BCR S.A.. Mi-a fost acordat un credit in valoare de 30827 lei, acordat pe o perioada de 120 ... (vezi toată discuția)