Forum Discuţii juridice Executare silită executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

executare silita

buna ziua....in anul 2007 am luat un credit de la BCR intre timp nu am mai platit ratele si am plecat si din tara....in 2015 ianuarie m-am intors in tara si m-am angajat aici si am primit la angajator o potrire pe salariu cu o executare silita din anul 2015 de la SECAPITAL SRL cu sediul ales la kruk romania srl pt plata debitului si executarii silite....
totusi cum este posibilca dupa 9 ani sa ma execute silit......
vreau sa stiu ce se mai poate face
va multumesc
~ Conținut șters la cerere ~