Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... recuperare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

recuperare

salut
sub promisiunea parintilor ca o sa-mi lase casa parinteasca am investit o suma destul de mare in ea si acum parintii vor sa o imparta im mod egal mie si surorii mele .
cum pot eu recupera banii bagati in renovarea casei ?
Buna ziua,
Daca aveti acte pentru investitiile facute va trebui sa va adresate instantei solicitand contravaloarea lor.