Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general conditii somaj
Discuție deschisă în Contabilitate în general

conditii somaj

este posibil ca sa nu beneficiez de somaj daca urmez cursuri la o facultate ID ?
nu beneficiati de somaj daca urmati o forma de invatamant.
Ca sa va spun sigur, ar trebui sa stiu daca beneficiati de indemnizatie de somaj ca absolvent sau ca somer provenit din munca.
somer provenit din munca
In acest caz puteti beneficia de indemnizatie de somaj, fara probleme.
multumesc pentru raspuns=D>=D>=D>