Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Program vizita
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Program vizita

Buna seara,cum pot afla daca avocatul meu a introdus dosarul in rol ,pentru ca ma tot amana de aproape trei luni ,ba ca sunt in concediu ba ca sunt in greva ,este vorba despre un proces pentru program de vizita minori,iam platit toti banii care a spus ca ma costa si nu imi explica cu amanunte tot ce se intampla si pentru asta cred ca nu a introdus dosarul.multumesc anticipat
Veriicati pe siteul portal just la instanta din localitatea unde va judecati introducand numele dvs sau dati direct search google folosind numele instantei respective si apoi introduceti numele dvs la rubrica cauta dosare sau mergeti la arhiva instantei si intrebati personal.
Puteți verifica pe portalul instanțelor. Cu ce vă amână avocatul, cu informații despre stadiul dosarului sau cu o confirmare despre depunerea dosarului?