Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract

Va rog sa -mi spuneti ce tip de contract (mandat,cim ,conventie civila ) se poate incheia cu presedintele si comisia de cenzori din cadrul unui car de pensionari care au fost alesi in adunarea generala pe timp de 4 ani si cu o indemnizatie lunara.
Se pot incheia : c.i.m. sau/ contracte de mandat .