avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 686 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract

Va rog sa -mi spuneti ce tip de contract (mandat,cim ,conventie civila ) se poate incheia cu presedintele si comisia de cenzori din cadrul unui car de pensionari care au fost alesi in adunarea generala pe timp de 4 ani si cu o indemnizatie lunara.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 10:52, 17 Octombrie 2016
Se pot incheia : c.i.m. sau/ contracte de mandat .

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contract de mandat si contract conv civile boetta boetta buna ziua, sunt administrator la o asoc de proprietari si as dori sa va pun citeva intrebari: 1. In anul 2004 cindi m-a angajat comitetul executiv , mi-au ... (vezi toată discuția)
Tip de contract fgeorgeta fgeorgeta Va rog sa-mi spuneti ce tip de contract se poate incheia pentru membrii cons. de cond .a unui CAR pensionari care primesc o indemnizatie lunara.Consiliul este ... (vezi toată discuția)
Denumire contract intre cenzor si asociatie de locatari sebilicka sebilicka Ce tip de contract se incheie intre cenzor si asociatie de locatari incepand cu data de 01.2013, model de contract si actul care inceteaza raporturile intre ... (vezi toată discuția)