Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Spor la salar
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Spor la salar

Buna ziua, vreau sa va intreb ceva: exista ceva lege (si daca da, care) prin care se specifica ca daca ai gestiune, la serviciu, se primeste la salar un spor de 5%?
Multumesc frumos, Laura Biga
Nu exista niciun astfel de act normativ ... verificati in reg.internsau in ccm aplicabil angajatorului dvs.
Multumesc frumos